Сихівчанка виборола титул “Місіс Незалежність Всесвіт” на міжнародному конкурсі краси

Опубліковано:
Наталя Антонів

Вчора, 30 червня, у Сеулі відбувся конкурс краси “MRS Universe 2021”. Наталя Антонів, яка представляла на змаганні Львів, отримала титул “Місіс Незалежність Всесвіт”. Цей титул – символ вродливої, незалежної, успішної жінки. Але й також символ безмежної підтримки України на міжнародній арені.

Метою сихівчанки Наталі на конкурсі було привернути увагу світової спільноти до повномасштабної війни в Україні. Вона доклала зусиль, аби розмови про Україну на міжнародній сцені не стихали. На конкурсі сихівчанка показала, що вона, як і всі українські жінки, готова стояти до останнього у боротьбі за незалежність України.

“Наталя Антонів заслужила титул як ніхто, всіляко популяризуючи Україну, привертаючи увагу до повномасштабної війни з росією і ролі жінок у ній. Після її доповіді на “Mrs Universe 2021”, яка була присвячена війні в Україні та викликам, які постають перед українськими жінками зараз, їй одній весь зал аплодував стоячи”, — йдеться у повідомленні на офіційній сторінці відбору конкурсу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулиці ім. Юрія Руфа (Дадака) у Львові таки бути.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ