Вулиці ім. Юрія Руфа (Дадака) у Львові таки бути

Опубліковано:

Сьогодні, 30 червня, депутати ЛМР підтримали перейменування вулиці Некрасова на ім. Юрія Руфа в межах деколонізації топоніміки львівських вулиць. Окрім цієї вулиці нові назви отримали ще 7 львівських вулиць, одна з них розташована в мікрорайоні Новий Львів.

Нову назву для вулиці Некрасова обрали львів’яни під час онлайн-голосування від мерії. 42,8% містян віддали свій голос за Юрій Руфа обираючи з-поміж трьох претендентів, а це означало, що цей варіант отримає один додатковий голос, який враховуватиме робоча група при затвердженні нової назви вулиці. Проте, незадовго до пленарного засідання, яке відбулось сьогодні, стало відомо, що робоча група не знайшла одностайної позиції щодо перейменування вулиці Некрасова на вулицю Юрія Руфа.

Проте, сьогодні ситуація змінилась і у Львові з’явиться вулиця Юрія Руфа, який загинув в бою у складі 24 ОМБр. Нагороджений орденом «За Мужність» ІІІ ступеня. Був автором сотень віршів, які оспівують українські перемоги, захисником української мови, лектором з національно-патріотичного виховання.

До слова, також нову назву отримала вулиця Кибальчича, відтепер вона вул. Херсонська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові заборонили діяльність Української православної церкви МП.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ