Сихівчанка Наталя Антонів представляє Львів на конкурсі “MRS Universe” в Сеулі

Опубліковано:
Наталя Антонів

Вчора, 21 червня, переможниці Національного відбору столиці Південної Кореї, де буде проходити конкурс “MRS Universe”. Окремо на змаганні буде представлено місто Львів, яке своєю красою показує сихівчанка Наталя Антонів.

Для дівчат конкурс – це можливість звернути увагу на невирішені проблеми України. Цьогоріч вперше за 45 років функціонування конкурсу “MRS Universe” на конкурсі представлятимуть не лише Україну, а й Львів зокрема. Таке рішення організатори прийняли ще у вересні. Їх приємно вразив високий рівень проведення відбору “Місіс Всесвіт-Україна 2021” у Львівській опері. А тепер, коли місто Лева стало міцним тилом у зупиненні війни з агресором, його право бути представленим як окремий пункт не підлягає під сумніви.

Попереду одні з найвідповідальніших днів у житті Наталі Антонів. Цьогоріч красуня не змагатиметься за титул чи корону. Мета українки на конкурсі – привернути увагу світової спільноти до повномасштабної війни в Україні. Сихівчанка робитиме все можливе, аби тема російської агресії не сходила зі шпальт медіа, які будуть присутніми на конкурсі.

Додамо, що “MRS Universe” – це щорічний міжнародний конкурс краси, в якому змагаються заміжні жінки, вперше організований у 2007 році, в Болгарії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчанка Наталя Антонів візьме участь у фіналі конкурсу “Місіс Всесвіт-2022”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ