Сихівчанка Наталя Антонів візьме участь у фіналі конкурсу “Місіс Всесвіт-2022”

Опубліковано:
Наталя Антонів

В вівторок, 21 червня, в Сеулі, столиці Південної Кореї відбудеться конкурс “Місіс Всесвіт-2022”, який триватиме до 1 липня. Україну представлять дві львів’янки — “Супермодель Україна-Всесвіт” Маріанна Батура та “Місіс Львів” Наталя Антонів.

42-річна львів’янка Наталя Антонів, яка здобула титул “Місіс Львів-2021”, ще з дитинства мріяла про перемогу і участь в конкурсі краси. Сихівчанка вже 17 років займається банківською справою і має досвід роботи з власним бізнесом. Крім цього, Наталя є матір’ю 19-річного сина.

“Команда конкурсу разом з учасницями вирішили, що Україна має залишатись у фокусі уваги всього світу. Оскільки зацікавлення до повномасштабної війни в Україні з часом спадає, то потрібно використовувати всі шанси і всі світові майданчики, аби нагадувати про біду та горе, які росія завдає Україні всі ці вісім років, а останні кілька місяців – з особливою жорстокістю та цинізмом”, — повідомляють організатори Національного відбору конкурсу краси.

До слова, конкурс “Місіс Всесвіт” відбувається вже 45 років поспіль і в ньому беруть участь 120 учасниць з різних куточків світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церква Пресвятої Трійці на Сихові матиме власну 3D-модель.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ