Сихівчанам не доведеться змінювати документи після дерусифікації вулиць

Опубліковано:

У Львівській міській раді розповіли, що львів’яни не потерпатимуть фінансово від перейменування міських вулиць в рамках дерусифікації міста. Наразі в Сихівському районі планують перейменувати три вулиці, а саме Скрипника, Врубеля та Кибальчича.

За словами керуюча справами виконавчого комітету Львівської міськради Наталії Алєксєєвої, замінювати документи на майно чи землю у випадку перейменування вулиці, де ви прописані, не потрібно, адже такого обов’язку закон не передбачає.

Відтак усі документи за старими адресами є чинними та не потребують заміни чи отримання нового документа. Також не передбачено обов’язку і щодо оновлення відомостей про проживання (прописку).

Перереєстрація місця проживання львів’ян потрібна лише під час заміни паспорта, вклеювання нових фотокарток, зміни прізвища тощо. Єдині суб’єкти, для яких передбачено процедуру зміни документів у разі перейменування – це підприємці та підприємства, проте і ця процедура безкоштовною.

“Російський та радянський сліди на карті Львова ідуть вслід за кораблем…При всій повазі до Боткіна чи Брюллова, Венеціанова або Менделєєва, і без львів’ян про них є кому подбати. А от наші місця матимуть український та львівський пам’ятний слід. Усе робимо на спільній комісії, за участі фахівців вивчаємо всі пропозиції,” – зазначила Наталія Алєксєєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихів можуть запустити ще один п’ятисекційний трамвай.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ