Сихівчан запрошують на Noel-2022 в Центрі Довженка

Опубліковано:
Cantores Dei

Цієї п’ятниці, 21 січня, о 19:00 на сцені Центру Довженка колядуватимуть гурт Lux Mundi у супроводі неймовірного оркестру та хору Cantores Dei. Захід організовують за сприяння Римсько-католицької парафії св.Йоана Павла ІІ, що на вул. Стрийська, 6 в Сокільниках.

Велика містерія Різдва – Noel повертається до Львова з традиційною колядою! На сцені спільну магію творитимуть католицький гурт “Lux mundi“, що в перекладі з латині означає “світло світу”, хор храму Вознесіння Господнього “Cantores Dei” з диригенткою Зоряною Лопадчак, гурт КАНА, Noel Orchestra та запрошенні гості.

NOEL — це не просто концерт. Це велике дійство, під час якого глядач поринає у цю атмосферу, переживає ці всі емоції, і виходить з неймовірною радістю. Музика дає можливість переживати глибокі емоції і спонукає до цього. У цей непростий час, у період страху, пандемії, метушливості, всім ще більше потрібен цей ковток чогось хорошого і доброго,” – розповіли організатори свята.

Виконавці запрошують не пропусти свято та купувати квитки за посиланням, адже кількість місць у зв’язку з карантинними правилами обмежена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про сихівського отця Андрія Іщака.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ