Сихівчан запрошують на екозустріч в парку “Залізна вода”

Опубліковано:
ГО “Плато”

Завтра, 4 травня, в міському саду-городі “Розсадник”, що поруч з колишніми теплицями Рерінга, проведуть екопізнавальну зустріч. Гостям заходу розкажуть про сортування відходів та навчатимуть виготовляти окопні свічки для бійців на передовій з уживаних матеріалів.

Пізнавальну подію організовують ГО “Плато” та креативна школа What if creative school. Всіх охочих чекають завтра о 15:00, про відходи з гостями простору розмовлятиме екоактивістка, блогерка та експертка з питань поводження з відходами Діана Попфалуш.

До слова, з приходом тепла в місто, в “Розсаднику” щотижня проводять навчання та покращують простір. До прикладу, цієї суботи за чотири години роботи в саду-городі львів’янам і вимушено переселеним українцями вдалось оновити стежки з деревної тріски, прополоти перші бур’яни поміж сходами, висіяти насіння моркви і буряка та висадити полунично-суничну грядку, а також “поборолися” із давньою знайомою простору – далекосхідною гречкою і підгодувати компостних хробаків, які мешкають в вермикомпостері на території “Розсадника”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вулицю на Новому Львові перейменують.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ