Вулицю на Новому Львові перейменують

Опубліковано:

Міська робоча група з перейменування львівських вулиць, які носять імена російських діячів, провела третє засідання на якому вирішила перейменувати ще одну вулицю Сихівського району. Загалом на вчорашній зустрічі було прийнято рішення перейменувати ще 13 вулиць у Львові, Рудному та Винниках.

За підсумками засідання, яке відбулось 2 травня, в Сихівському районі, а саме в мікрорайоні Новий Львів, перейменують вулицю Кибальчича. Вулиця починається від парку “Залізна Вода” та прямує до вулиці Панаса Мирного. Утворює перехрестя з вулицею Мишуги. Вулицю назвали на честь російського винахідника в 1992-му році.

Микола Кибальчич народився та помер в Російській імперії. Відомий тим, що є автором схеми першого у світі реактивного літального апарата та був страчений за замах на імператора Олександра II.

Додамо, що на попередньому засіданні робочої групи, прийняли рішення перейменувати сихівську вулицю Врубеля, яка названа на честь російського художника-символіста. Вона розташована неподалік хлібзаводу №5 і названа на честь російського художника, який не мав жодного стосунку безпосередньо до нашого міста і лише частково пов’язаний з Україною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові патрульні посеред ночі допомогли донеччанам знайти прихисток.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ