Сучасні котеджі – виклик сталим квартирам?

Опубліковано:

Партнерська публікація

Якщо ви хоч колись знаходились у компанії дітей, можливо вам не раз доводилось помічати як вони будують з підручних матеріалів різні намети, шалаші та палатки, ховаючись усередині, та намагаючись створити свій власний простір та затишок. В житті кожної людини, рано чи пізно, постає питання купівлі власного житла, і дуже часто люди, що мріяли про окремий будинок, купують квартири, вважаючи, що в них просто не вистачить фінансів на здійснення мрії.

Зацікавлені питанням: чи справді окремий котедж коштує набагато дорожче рівної по площі квартири у зданій новобудові міста Львова? Варто звернути увагу на котеджне містечко “Джерело”, що розташоване в мальовничому селі Солуки, на околиці міста. Ми поспілкувались з головним інженером об’єкта Олегом Добронравовим.

“Ми не з проста обрали цю локацію. Справа в тому, що поблизу знаходиться джерело мінеральних вод, територія котеджів розташована одразу біля соснового лісу, поряд є супермаркети, необхідні освітні та медичні заклади, а до міста можна добратись на автомобілі за лічені хвилини,”- зазначив інженер.

Також, пан Олег запропонував нам екскурсію містечком і розповів про три типи котеджів, які відрізняються площею та плануванням.

“Ми враховуємо усі можливі побажання клієнтів, тому збудували котеджі різних площ, також задіяли у будівництві новітні технології, та дотримались усіх необхідних будівельних норм, адже якість та безпека для нас на першому місці,” – наголосив Олег Добронравов.

Проте головним питанням залишається вартість, чи “по кишені” такий котедж людині, яка вагається між купівлею квартири і будинку?

“Сучасні котеджні містечка – це надзвичайно зручне та комфортабельне житло, за цінами, іноді навіть дешевшими, аніж квартира в новобудові, або часто такими ж самими. А обрати будинок замість квартири, на мою думку, значно вигідніше, тим більше, що ціна часто в одному діапазоні,” – додав головний інженер проєкту.

Будиночки в котеджному містечку відрізняються своєю площею та плануванням, що дозволяє обрати оптимальний варіант кожній сім’ї. Окрім цього, котеджі мають вмонтовані панорамні вікна, склопакети яких не пропускають спеку влітку, а холод взимку, та масивні вхідні і гаражні ворота. Майстри, які працювали на об’єкті під час нашого візиту, займались зовнішніми фасадами, а з комунікацій уже проведено світло, газ та воду. Нам розповіли, що кожен будинок має систему відведення диму з котла на дах, а каналізація відведена на спеціальну систему очистки, яка дозволяє не розміщувати жодного септика на ділянці містечка.

Безумовною перевагою містечка є озеро, яке незабаром пройде ретельну очистку, що дозволить завершити роботи по благоустрою території.

Людям, які полюбляють природу, спокій, можливість насолоджуватись чистим повітрям, сім’ям із дітьми, що мріють про власну прибудинкову територію, на якій можна організовувати пікніки, та проводити власне дозвілля – варто завітати на екскурсію у котеджне містечко Джерело, с.Солуки неподалік Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям сихівського “Маріяполіса” розкажуть про ризики під час працевлаштування та міграції.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ