Статуя Фатімської Богородиці на Сихові. Фото

Опубліковано:
Олександр Савранський

Сьогодні, 17 березня, в храм Різдва Пресвятої Богородиці з Португалії прибула статуя Фатімської Богородиці. В найбільшій сихівській церкві вона знаходитиметься майже місяць – до 15 квітня.

13-ту копію статуї вдалось привезти на Сихів за прохання Митрополита Львівського Кира Ігоря, який сьогодні правив особливу Божественну Літургію в храмі. Фатімську Богородицю на Сихові зустріло духовенство Української греко-католицької церкви та сихівчани, які прийшли молити в Богородиці про закінчення війни та мир в Україні.

Переглянути трансляцію з введення в храм Різдва Пресвятої Богородиці копію статуї Фатімської Богородиці можна за посиланням.

Нагадаємо, 13-та копія статуї Фатімської Богородиці, що вшановується в каплиці, спорудженій на місці об’явлень Пресвятої Богоматері у Фатімі. Її вирізьбив в 1920 році скульптор Жозе Феррейра Тедінь за вказівками Лусії, однієї з трьох дітей, яким об’являлась Пресвята Богородиця.

Також сьогодні в сихівському храмі розпочалась Дев’ятниця, яка триватиме до 25 березня. Духівники церкви закликають сихівчан молитись разом та просити про захист і мир в країні.

Молебень до Пресвятої Богородиці розпочнеться о 19:30, а о 20:00 – Вервиця з обходом навколо храму. Тоді як у неділю, 20 березня, молебень розпочнеться о 18:00, Вервиця о 20:00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку…». У Львові заклеять білборди з нецензурною лексикою.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ