«Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку…». У Львові заклеять білборди з нецензурною лексикою

Опубліковано:

Мер Львова Андрій Садовий пообіцяв, що білборди з нецензурною лексикою, які висять у Львові, заклеять. Про це міський голова повідомив вчора, 12 березня, за день до цього Львівський митрополит закликав місцеву владу усунути з бігбордів нецензурну лексику.

Примітивні вислови на рекламних білбордах з’явились в різних районах Львова та області. За словами мера Андрія Садового, нові надписи розміщували без погодження міста і на їхньому місці мають розмістити патріотичні заклики до перемоги.

Заміна білбордів вже розпочалась в Сихівському районі. До прикладу, новий постер уже розмістили на вул. Зубрівська, поруч з залізничним переїздом.

«Нам усім зараз дуже важко: молимося, постимо, збираємо продукти, речі, записуємося у волонтери, чинимо добро тощо, бо в Україні точиться війна», – зазначає владика Ігор на початку звернення. Відтак наводить цитату апостола Петра: «Не платіть злом за зло чи лайкою за лайку…» (1 Пт. 3, 9).

«Паскудство і лаяння – це від демона, не можемо дати себе захопити диявольською технікою, щоб виставляти напоказ капость як пристойні речі», – переконаний архиєпископ і митрополит Львівський Кир Ігор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В сихівський бібліотеці безкоштовно допомогатимуть матерям.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ