Старі плівки, усміхнені люди та атмосфера минулого – сихівчан запрошують на День домашнього кіно

Опубліковано:
Центр міської історії

Львів’ян запрошують на День домашнього кіно 2021 в Медіаархіві! Кожен може відвідати відкритий показ аматорських фільмів та зйомок із приватних архівів, які цьогоріч вдалось віднайти працівникам Центру.

Показ розпочнеться в п’ятницю, 22 жовтня, о 18:00 в конференц-залі Центру міської історії, який розташований на вул. вулиця Академіка Богомольця, 6/2. На глядачів чекають не лише раритетні кадри, але й розмови з авторами та героями віднайдених та оцифрованих домашніх фільмів.

“Міжнародний день домашнього кіно — свято аматорських фільмів і кіно, яке щорічно проводиться у жовтні у багатьох місцях світу. Заходи в цей день дають змогу окремим особам і сім’ям побачити і поділитися власними домашніми фільмами та історіями. Це шанс дізнатися, як і чому треба зберігати ці фільми і візуальну спадщину загалом,” – розповіли в Медіаархіві.

Показ є безкоштовним, але через карантинні обмеження організатори зобов’язанні контролювати кількість вакцинованих учасників, яких проситимуть показати паспорт вакцинації перед подією. Реєстрація за посиланням.

До слова, День домашнього кіно 2021 у Центрі міської історії є частиною публічної програми виставки “Суспільство з кіноапаратом”. Виставка дає можливість львів’янам та гостям міста глибоко зануритись в історію аналогових медіа та практик кіноаматорства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГК “Галичанка”, Сторінками війни та Зелена лінія – в новому дайджесті новин.

Сихів Медіа