Спортивний майданчик школи № 32 реконструювали

Опубліковано:

Роботи з реконструкції спортивного майданчика школи № 32, що на вулиці Гашека завершили. Про це повідомив Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування. Відновленням майданчика займалась будівельна компанія “Континент”, яка планує будівництво житла у цьому мікрорайоні.

На спортивному майданчику завершили футбольне поле зі штучним покриттям на 1700 квадратних метрів, застелили бігові доріжки довкола, облаштували територію для уроків фізкультури та яму для стрибків.

У департаменті містобудування кажуть, спортивний майданчик став яскравим, комфортним, а головне – потрібним і не лише для учнів 32-ї школи, а й для Сихівського району загалом.

За словами заступника міського голови Львова з містобудування Любомира Зубача, один із львівських забудовників, компанія “Континент”, узяла на себе соціальні зобов’язання – своїм коштом відновити футбольне поле та й загалом спортивний майданчик школи на Гашека – однієї з найбільших у Львові.

“Тепер тут є нове футбольне поле зі штучним покриттям, з дренажем, звичайно, бігові доріжки навколо поля та територія для проведення уроків фізкультури. І що приємно – вклалися до початку навчального року”, – каже Любомир Зубач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові розчистять та приведуть в порядок два озера

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ