Спорт не має підтримки від місцевої влади: «Арена Львів» про випади Андрія Садового

Опубліковано:

Остання сесія Львівської міської ради залишила яскравий слід для спортивного середовища Львівщини.

Міський голова підчас пленарного засідання заявив про те, що найбільший стадіон Львівщини знаходиться в аварійному стані та попросту розсипається.

Керівництво ДП «Арена Львів» відповіло на такі випади зі сторони міського голови.

Публікуємо повну відповідь:

25.11.2021 на пленарному засіданні ЛМР міський голова Андрій Садовий гучно заявив, що в аварійності і не здачі в експлуатацію стадіону «Арена Львів» винен менеджмент.

Так от, варто це питання все-таки порушити більш детально і розібратися, який саме менеджмент мав на увазі мер Львова.

Слід зазначити, що з моменту відкриття стадіону, а це відбулося у жовтні 2010 року, на підприємстві змінилося 10 директорів, проте єдиний хто залишився у своєму кріслі – це сам мер.

Відтак, після того як в 2014 році зі стадіону поїхав «Шахтар» на підприємстві почалися кризові часи. У 2019-2020 роках ситуація із Covid-19 взагалі зупинила діяльність підприємства. За всі ці роки кожний директор стадіону робив все можливе і не можливе, аби «Арена» функціонувала. Вирішували питання із газо- та електро-постачанням, знаходили альтернативні рішення опалення, надійних партнерів, здійснювали поточні ремонти власними силами.

На сьогоднішній день завдяки злагодженій команді, спонсорів, футбольних клубів, партнерів на підприємстві повністю виплачені борги по заробітній платі, виплачений в повному обсязі податковий борг, а також відбувається погашення боргів за комунальні послуги минулих років. Вибудувані стратегічні і тактичні плани щодо оновлення матеріальної бази підприємства. Завдяки спонсорській підтримці від «Нова пошта» встановлено перші у місті вуличні тренажери зі змінною вагою, на які щодня приїжджають займатися жителі Львова. Активно вирішується питання щодо здачі об’єкту в експлуатацію.

А от міський голова Андрій Садовий жодним чином не допоміг у розвитку Арени за всі 10 років. Ні фінансово, ні політично. Хоча стадіон функціонує для львів’ян! Жителі міста його люблять і залюбки приходять сюди на матчі, концерти та інші заходи, але власними ніжками. Кричущим питанням кожного року залишається транспортне сполучення до стадіону. Щодня до стадіону “Арена Львів” своїм ходом добираються понад 100 жителів Львова, а за рік сюди приїздять понад 500 тис осіб.

Кожний директор підприємства писав звернення та стукався у двері до мера Львова, щоб продовжити маршрут до “Арени Львів”, проте у відповідь – тиша. Замість допомоги у дофінансуванні на комунальні послуги, замість проведення тут масштабних заходів, мер міста займається популізмом та звинуваченням менеджменту, який начеб-то у нього готувався на високому професійному рівні для управління стадіоном. Так перед тим як говорити про менеджмент «Арени Львів», варто звернути увагу на стадіон «Україна», якого у 2021 році позбавили статусу 3-ї категорії, яка надає право приймати матчі УПЛ, що позбавило можливості львівських місцевих команд «Рух» та «Львів» обирати на якому стадіоні і за яку ціну грати. Крім того, вже минуло 5 місяців після інспекції мером цього стадіону, і за цей час не тільки не виділено жодної копійки на капітальний ремонт «України», а навіть не вивезено звідти сміття. Несподіванкою для голови Львова стало й те, що на цьому обєкті немає громадських вбиралень. Виникає питання: Скільки коштів було виділено мером за 4 каденції на розвиток спортивної інфраструктури міста? А на стадіон «Сільмаш»? А на стадіон «Торпедо»? А на вуличні спортивні майданчики?

А якщо, за словами Андрія Івановича, “залізти всередину”, то Місто Львів – чи не єдиний обласний центр, який за 30 років не збудував жодного спортивного об’єкту, що може приймати спортивні заходи національного рівня. Цікаво, який же менеджмент у цьому винен?

У цьому році ДП “Арена Львів” святкувало ювілей – 10 років з дня відкриття стадіону. Запрошення привітати людей, більшість з яких тут працює понад 7 років, мер проігнорував. Ні подяки, ні відзнаки від Львівської міської ради не отримали навіть ветерани підприємства. То чи потрібна “Арена Львів” місту? То чи дійсно в менеджменті справа?

І на завершення, від імені кожного директора, який працював на «Арені», і стукався до Вас у двері, і не отримав підтримки навіть на елементарне питання транспортного сполучення, користуючись нагодою, запрошую Вас на найкрасивіший стадіон України, на спортивне серце Львівщини, на одну із терас найзатишнішого стадіону випити філіжанку кави і врешті-решт обговорити – як не словами, не виступами, не політиканством, а діями, рішеннями, коштами не дати Арені зруйнуватись.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ