У Сихівському районі встановлять меморіальну таблицю захиснику України Андрію Резнікову

Опубліковано:
Фото ілюстративне

Вчора, 7 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив встановлення 15 меморіальних таблиць захисникам України. Таблиці встановлять на 6 фасадах закладів освіти Львівської громади, одна з яких присвячена сихівчанину.

Відтак меморіальну таблицю встановлять Андрію Резнікову на фасаді Ліцею “Інтелект“ Львівської міської ради, що на вул. Запорізька, 20.

Андрій Резніков — львів’янин. У юності навчався на кондитера-кулінара. У 1999 році проходив військову службу у лавах Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ). Додатково здобував освіту у місті Арієль, де згодом розпочав свій кар’єрний шлях. У 2010 році повернувся на Батьківщину, займався підприємницькою діяльністю.Із першого дня повномасштабного вторгнення Росії став до лав територіальної оборони.

Боровся проти окупантів у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони Збройних сил України. Під час проходження служби заочно навчався на юридичному факультеті. Воїну було 40 років. У Андрія Резнікова залишилися дружина, донька, мама та брат.

За словами головного архітектора міста Антона Коломєйцева, таблиці встановлять за затвердженим у Львові універсальним взірцем меморіальної таблиці для вшанування пам’яті захисників, які загинули в російсько-українській війні.

Нагадаємо, у Львові є спеціальний порядок встановлення меморіальних таблиць захисникам України. Таблицю можна встановити на освітньому закладі, де вчився воїн, чи на будинку, в якому він мешкав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни просять нагородити сихівчанина Андрія Патрайко орденом Богдана Хмельницького

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ