Роботу законних львівських МАФів продовжили до кінця воєнного стану

Опубліковано:
Наші Гроші

Депутати Львівської міської ради продовжили роботу міських МАФів до кінця воєнного стану, або щонайменше на рік, якщо війна закінчиться швидше. В пресслужбі ЛМР розповіли, що йдеться лише про ті кіоски, які працюють у місті законно, тобто є в Комплексній схемі і сплачують податки в бюджет.

За рішенням депутатів ЛМР із Комплексної схеми вилучили всі тимчасові споруди, на які власники незаконно оформили право власності незаконний. МАФи забиратимуть із вулиць міста після відповідних юридичних рішень.

Також місто формалізувало попередньо прийняті рішення про демонтаж тимчасових споруд, які перешкоджали реконструкції вулиць, громадських просторів та парків.

До слова, за цією ухвалою в місті демонтують ще 50 МАФів.

“Ухвала продовжує дію договорів до кінця воєнного стану. Тобто підприємцям не потрібно ходити кабінетами і збирати довідки, щоб поновити документи. Це відбудеться автоматично. Таку можливість нам дав законодавець – є відповідне рішення Кабміну. В той же час, на моє велике здивування, частина підприємців наполягала на необхідності оформлення додаткової угоди. Для “бажаючих” таку опцію ми зберегли, але звертаю увагу, що це буде зайвою тратою часу: робити це необов’язково, тому й не потрібно”, – зазначив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фруктовий сад та оновлена скульптура: що нового в парку Залізна вода.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ