Фруктовий сад та оновлена скульптура: що нового в парку Залізна вода

Опубліковано:
Олександра Сладкова

В сихівському парку “Залізна вода” відреставрували скульптуру дівчини з косулею, яка належить до спадщини Львівської експериментальної кераміко-скульптурної фабрики (ЛКСФ). Також в парку на Новому Львові розчистили старий фруктовий сад та висадили нові декоративні дерева. Про зміни в зеленій зоні розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова.

Реставрацію скульптури невідомого автора у парку “Залізна вода” розпочали у серпні цього року. Реновацію об’єкта здійснив скульптор Юрій Чернявський. Дівчина з косулею є першим прикладом реставрації паркової скульптури ЛКСФ у Львові.

Також в парку розчистили територію фруктового саду, який, за словами Олександри Сладкової, стане вдалим місцем для пікніків у “Залізній воді”.

“ДП “Високий замок” разом із міськими садівницями розчистили територію дуже закинутого старого фруктового саду. Насправді вже там все так заросло інвазійними кленами, що мало хто здогадувався, що там був сад. Після розчистки посадили нові декоративні фруктові дерева. Тепер там можна буде пікнікувати та спостерігати квітування садів південного схилу парку”, – розповіла керівниця управління екології та природних ресурсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сихівський дуб” відтепер пам’ятка природи місцевого значення.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ