Президент і пекар: який він – вертеп 21 століття?

Опубліковано:

Сьогодні до редакції СихівМедіа завітали діти з Спілки багатодітних сімей Львівщини “Щаслива родина” з вертепом. Серед персонажів були і лікар, і пекар і навіть президент.

Колись у спілці було 2 вертепи – маленькі діти і підлітки. Зараз склад трохи зменшився – залишилось 22 дітей, але, як поділилася керівниця Спілки, після кількох виступів малеча втомлюється, тому кількість вертепу зменшується.

Попереднього року був каратин і діти не ходили колядувати, цього – все ж вирішили піти, і їм дуже сподобалося. Зараз стараємся зберігати наші традиції, діти вчаться колядувати. Ми ходимо по різних локаціях, нещодавно записували колядку, виступали біля Оперного, це був своєрідний флешмоб, де військові, лікарі і діти співали колядки. Зокрема, також стараємось привітати друзів, партнерів, із якими співпрацюємо.” – коментує керівниця Спілки Ольга Ярмолюк.

Сценарій у дітей незвичайний – у вертепі є і лікар і вчитель і президент, тому це такий собі адаптований сценарій. Його сформувала одна з мам учасників вертепу.

Також нещодавно діти виступали перед студентами першого-другого курсу із Харкова у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці. Студенти прибули у межах обміну, не знали колядок, але ми надрукували їм слова і вони колядували з нами”, – додає Ольга Ярмолюк.

Колядувати дітям дуже подобається, але якби був транспорт, було б легше відвідати усіх, хто цього бажає, зізналася нам керівниця Спілки. Якщо й і ви бажаєте, щоб колядники завітали до вас з віншуваннями та вертепом, то залишайте свої прохання чи пропозиції в коментарях під цим дописом. А якщо бажаєте переглянути трансляцію виступу вертепу, переходьте за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тепер не лише віртуальні: почали видавати пластикові картки для виплат за вакцинацію

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ