Повернення 23-го на автовокзал та тролейбус до площі Кропивницького. Які зміни чекають сихівчан з 10 серпня

Опубліковано:

З середи, 10 серпня, тролейбус №23 (вул. Хуторівка – вул. Ряшівська) через численні запити сихівчан знову курсуватиме не на Сихів, а до автовокзалу на вул. Стрийській. Натомість того ж дня з вул. Хуторівка до площі Кропивницького почне курсувати тролейбус №38.

Маршрут №23 змінив рух в жовтні 2021 року, коли на Сихів почали курсувати тролейбуси. Проте, через відсутність громадського транспорту, який би сполучав вул. Ряшівську та автовокзал напряму, львів’яни масово скаржились на потребу в пересадках.

Довжина цього маршруту складатиме 16,4 км, він знову пролягатиме вул. Стрийську – вул. Рубчака – вул. Тролейбусну – вул. Володимира Великого – вул. Виговського – вул. Патона та вул. Ряшівську. На маршруті курсуватиме 6 рухомих складів з інтервалом руху 9-10 хв.

Також з 10 серпня розпочне курсувати тролейбусний маршрут №38, який сполучить пл. Кропивницького – вул. Хуторівка. Тролейбуси на цій лінії курсуватимуть через пл. Кропивницького – ТЦ «Скриня» – вул. Кульпарківська – вул. Володимира Великого – вул.Рубчака – вул. Стрийська – вул. Хуторівка» та у зворотному напрямі.

Загалом, довжина маршруту складає 18,5 км. На лінії працюватимуть вісім машин у робочі дні та сім – у вихідні.  Інтервал руху складатиме 10-11 хв.

“Раніше за таким сполученням курсував автобусний маршрут №38. І аби забезпечити якісне сполучення між Сиховом та районом пл.Кропивницького, відкриваємо новий тролейбусний маршрут. Задля цього додатково облаштовували контактну мережу та нові платформи на вул.Кульпарківській”, – прокоментував директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.

За словами департаменту, у Львові є необхідна кількість рухомого складу, аби забезпечити роботу ще одного, 10 в місті, тролейбусного маршруту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через заміну магістральної тепломережі деякі сихівські будинки знову залишились без гарячої води.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ