Фото: Сихів Медіа
Сихівський район зайняв почесне друге місце за кількістю звернень на «Гарячу лінію міста Львова» у квітні. Наші мешканці зробили аж 1729 дописів і телефонних дзвінків з метою покращити благоустрій свого місця проживання. Попереду лише Шевченківський район зі своїми 3640.
Отож, про що найчастіше повідомляли сихівчани?
Ями, вибоїни, неякісне покриття доріг щомісяця турбують наших мешканців. От і цього місяця чимало з них намагалися звернути увагу уряду на це. Так, 28 квітня було прохання провести ремонт тротуару на Сихівському мості та встановити там острівець безпеки на пішохідному переході. Того ж дня просили залатати ями вздовж просп. Червоної Калини. 3 квітня помічаємо допис про те, що варто перевірити на покриття вул. Стуса, а 12 – про вул. Трильовського.
Ще одна поширена проблема – сміття. Квітень виявився багатим на неприбрані гілки з прибудинкової території вул. Скрипника, бетонні плити на просп. Червоної Калини, 115, «стихійне звалище сміття», за словами автора звернення, на вул. Вернадського, 14-16. А от на Коломийській не прибирали в самому під’їзді.
Також є звернення, що стосуються громадського транспорту. Один з мешканців вул. Трильовського 13 квітня попросив надати інформацію про те, чому не курсує 42 автобус. 29 квітня одна з мешканок поскаржилася, що пів години чекала на маршрутку №23 у той час, як 5 з них стояли на кінцевій.
Чомусь у квітні не працювало багато ліфтів. Про це повідомляли мешканці вул. Антонича, Трильовського, Скрипника, Освицької, Зубрівської.
Квітень – пора, коли дітям хочеться більше часу проводити на дитячих майданчиках, але й не всі вони перебувають у належному стані. На вул. Зубрівській не пофарбовані качелі й лавки, на Стрийській 24-26 зламана дитяча гірка, на Хоткевича, 16а немає піску в пісочниці.
Як не дивно, але попри значний холод всередині квітня немало жителів хотіли, аби їм відключили вдома батареї. Тож адміністрація групи скеровувала звернення до ЛКП «Житловик-С», а те своєю чергою подекуди справді вимикало опалення.
Чи вирішує «Гаряча лінія» ці проблеми?
Зазвичай так. Якщо це стосується сміття, то його прибирають доволі швидко, надсилаючи фотопідтвердження. Те саме стосується води, світла. Однак масштабніші проблеми, як-от ремонт чогось, зазвичай можуть затягнутися на кілька місяців, а то й років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Сихівського кладовища курсуватиме більше транспорту