Підлітків запрошують на форум з особистої безпеки

Опубліковано:

21 серпня о 9:30 за адресою вул. Стрийська 29А відбудеться форум для підлітків, присвячений темі гідності та безпеки, який організовує Центр гідності дитини УКУ спільно з Управлінням освіти Львова. Зареєструватись на подію можна за посиланням.

Форум “TeenEd: особиста безпека підлітків” – це можливість дізнатися більше про себе, зрозуміти цінність стосунків, навчитися не боятися змін, плекати довіру та створювати комфортне та безпечне середовище навколо себе.

На події буде можливість поспілкуватись з 8 експертами сфер освіти, медицини, психології, права та представники духовенства, які нададуть відповіді на всі запитання.

Захід створений для учнів 9-11 класів.

Додамо, що останні роки УГКЦ приділяє увагу питанням саме захисту дітей і робить важливі кроки по роботі з дітьми та вразливими особами. І нині на рівні кожної єпархії, екзархату призначені відповідальні особи, які зобов’язані вислухати кожного, хто міг постраждати від сексуального насильства з боку працівників та волонтерів Церкви. Також є команда, яка має надати психологічний та духовний супровід ймовірному постраждалому та його родині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “З рук до рук”: сихівський “Розсадник” запрошує обмінюватися речима

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ