Підготовка до опалювального сезону: внутрішньобудинкові системи опалення наповнені водою на 65%

Опубліковано:

Місто готується до нового опалювального сезону. Вже зараз триває підписання актів готовності житлових будинків до зими та заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення. Станом на сьогодні відповідні системи заповнені водою у 1394 будинках, що становить 65% від загальної кількості львівських будинків з центральним опаленням.

ЛМКП “Львівобленерго” прокоментували підготовку до опалювального сезону:

“Для того, щоб не виникало проблем із подачею опалення, ми розпочали поетапне заповнення водою теплових мереж і внутрішньобудинкових систем опалення. Цього року розпочали процес трохи швидше. Це дозволяє розвантажити роботу, та, в разі виявлення якихось пошкоджень у внутрішньобудинкових системах, їх можна буде ліквідувати.

Для того, щоб заповнити водою внутрішньобудинкову систему, необхідно, щоб будинок був технічно готовим. Про це свідчить підписаний акт готовності будинку до зими.

Тому звертаємося до власників будинків (управляючі компанії, ОСББ, ЖКБ та ін.), забезпечити технічну готовність будинків до опалювального сезону, адже при відсутності акту готовності не буде змоги подати теплоносій до будинку,” – розповіли в установі.

Нагадаємо, що Львів готується до різних сценаріїв проходження опалювального сезону 2022-2023. Наразі підготовлено альтернативи опалення у разі наявності і відсутності газу, електроенергії та інших ресурсів, пошкодження та виведення з ладу систем тепло-, електро- і водопостачання. Відповідно розділено зони відповідальності: що має забезпечити місто, що забезпечують балансоутримувачі будинку – керівні компанії, ОСББ та інше, що мають підготувати мешканці.

Відтак місто працює над: переведенням потужностей котелень, ТЕЦ-1 та ТЦ «Північна» на альтернативні види палива; встановленням теплових насосів у районних котельнях; готовністю розгортання пунктів обігріву людей у визначених локаціях; формуванням резервного запасу запчастин та матеріалів для усунення аварійних ситуацій; створенням  додаткових 17 аварійних бригад, що чергуватимуть у місті та ліквідовуватимуть аварійні ситуації; закупівлею і підготовкою дров; формуванням запасу солі й піску.

Натомість балансоутримувачам будинків, а це керівні компанії, ОСББ, ЖБК тощо, рекомендують: провести утеплення будинків, зокрема засклення вікон на сходових клітках, утеплення підвалів і горищ; сформувати запас матеріалів і продуктів; утворити мініаварійні бригади; сформувати запас солі й піску; до початку зими привести у належний стан усі інженерні мережі у будинках; привести у належний стан укриття; сформувати графіки почерговості користування електрикою для усіх квартир будинку (використовуватимуться за потреби); зробити заготівлю дров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учні молодших класів отримають безплатний доступ до електронних підручників

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ