Озеро в парку Архангела Михаїла почистять цього року

Опубліковано:

Водойму в парку Архангела Михаїла, що на вул. Стрийській, цьогоріч планують почистити. Про заплановані роботи розповіла керівниця управління екології ЛМР Олександра Сладкова.

До кінця 2022 року у Львові планують очистити 7 міських озер, а саме два озера в парку Піскові озера, три озера в парку Снопківському, озеро в Горіховому гаю та озеро в сихівському парку Архангела Михаїла.

“Час обрано навмисне в кінці року, бо саме зараз флора і фауна найменш активна і втручання будуть їй шкодити найменше. В будь-якому випадку, забирання намулу – то забирання намулу. Де треба поглибимо, де треба розчистимо, де треба посадимо рослини і запустимо рибу наступного року”, – прокоментувала Олександра Сладкова.

Додамо, що в червні цього року виконком ЛМР ухвалив рішення покращити соціальну та інженерну інфраструктуру парку ім. Архангела Михаїла. Занедбаний парк на вул. Стрийській, площею 4,1917 га давно потребує відновлення. Рішенням виконкому передбачено розробку проєктно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту цього парку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові Львівводоканал відкрив “Центр води”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ