Осушення дощових садів у парку Архангела Михаїла

Опубліковано:
Фото: ЛМР

У парку Архангела Михаїла, який знаходиться біля автовокзалу на вул. Стрийській запрацювала дренажна система водовідведення. Протиаварійні роботи з відновлення дощових садів тривають. Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Львівське комунальне підприємство “Зелений Львів” прокоментувало, що основну частину робіт з водовідведення уже завершили. Зокрема, проклали обгорнуті спеціальною геотканиною труби, систему збору засипали щебнем. Всю систему водовідведення підключили до дощової каналізації.

Також у парку проводяться роботи з чистки від порослі, укріплення доріжок та облаштування алей. У департаменті містобудування Львівської міськради кажуть, що кошти, які передбачалися для капітального ремонту та освітлення алеї, були перерозподілені на облаштування системи водовідведення через критичну ситуацію з підтопленням.

Таке рішення прийняли на спільних зустрічах депутатів, виконавчих органів, департаменту містобудування та мешканців цього мікрорайону. Замовником робіт призначили Львівське комунальне підприємство “Зелений Львів”.

“Наше завдання було облаштувати систему водовідведення у такий спосіб, аби під час відкачування зайвої води дерева не втрачали також і потрібної для їхнього росту вологи.”

наголошують у ЛКП “Зелений Львів”

Проєкт протиаварійних заходів розроблений “Інститутом просторового розвитку” також передбачає висадку нових дерев та кущів, що добре вбирають дощову воду. За планами, найближчими місяцями у парку висадять 42 верби пурпурові, 119 дерев пальмолистої осоки та 96 кущів м’яти водної.

Тим часом працівники парку власними силами облаштували іншу алею – від вулиці Мікльоша до житлового комплексу на Стрийській. Ділянку, яка сполучає дві важливі для місцевих локації, виклали бетонними плитами. Оскільки коштів на це не було закладено у бюджеті – підручні матеріали працівники шукали самостійно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стан парку Архангела Михаїла на сьогодні та чому його підтоплює

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ