Опалювальний сезон розпочався для 80% львівських будинків

Опубліковано:

Вчора, 14 листопада, у Львові стартував опалюваний сезон, проте наразі не всі комунальні заклади та житлові будинків отримують тепло. Станом на ранок 15 листопада опалення подано до 80% львівських будинків, проте лише 1528 з них взяли тепло, тобто 9% будинків його наразі не “беруть”.

За словами заступниці мера Львова з питань житлово-комунального господарства Ірини Маруняк, без тепла залишається більше 400 будинків, а також бюджеті установи, зокрема кілька шкіл. ЛКМП “Львівтеплоенерго” поки не відновило теплопостачання до 224 будинків. Основною причиною затримки в старті опалювального сезону для цих будинків є нерозпломбовані лічильники газу на котельнях.

“Хочу відзначити, що ми проводили численні наради з газовиками, скерували ряд листів, щоб розпломбовували лічильники газу на котельнях, однак станом на сьогодні маємо 75 котелень запломбованих. З них 32 котельні обслуговують бюджетні заклади, зокрема школи, а 43 котельні забезпечують подачу тепла до житлових будинків. Відтак, просимо Львівгаз пришвидшити процес розпломбування лічильників у котельнях, щоб не створювати соціальну напругу і тепловики мали змогу подати тепло до своїх споживачів”, – наголосила Ірина Маруняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові Львівводоканал відкрив “Центр води”.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ