Новий рейсовий автобус? На Сихові курсуватиме міська електричка

Опубліковано:
Фото: Фото: uz.gov.ua

Ймовірно, що у Львові курсуватиме міська електричка.Про це повідомив народний депутат України Ростислав Тістик

Володимир Зеленський під час виступу на всеукраїнському форумі”Україна 30. Інфраструктура” анонсував реалізацію якісного приміського залізничного сполучення “City Express”.  Мета створення «міських електричок» – вирішення проблеми заторів, які в свою чергу утворюють чимало екологічних та інфраструктурних проблем. 

До цієї програми долучили і Львів.  Для Львівщини виділять 10 одиниць техніки, і 5 із них надійдуть вже 2022 року. Народний депутат Ростислав Тістик каже, що завдяки цьому проєкту Львівщина отримає нові потяги не тільки для приміських маршрутів, але і для міста Львова. Проте, для цього потрібно реконструювати колії, щоб зросла швидкість переміщення потягів. 

Міська електричка курсуватиме і на Сихові. Також вона зупинятиметься на таких станціях, як Рясне–Руське, Рясне, Скнилів. 

“Львівську область нарешті внесли в пілотний проєкт “City Express”. Щодо приміського перевезення, то це стосується в тому числі й таких станцій, як Підзамче, Рясне–Руське, Рясне, Скнилів, Сихів та інших станцій в межах Львова. Зараз розробляється план стосовно залучення напрямків до громад, які є найближчі до Львова, і далі від них в зоні 30 км. Це спростить сполучення та швидкість переміщення громадян, які доїжджають до обласного центру”, – зазначає народний депутат України Ростислав Тістик

Нагадаємо, що в 2009 році у Львові курсував міський рейковий автобус.Він їздив за маршрутом : Сихів — Зубрівська — Персенківка — Княгині Ольги — Коновальця — Городоцька — Львів-Головний (залізничний вокзал) — Гната Хоткевича — Підзамче. Проте він довго не існував, його закрили після шести місяців.Як виявилось рейковий автобус був неприбутковий.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нечиста Зубра: 19 багатоповерхівок забруднювали річку побутовою каналізацією

Сихів Медіа