Новонародженого малюка з сихівського Маріяполіса назвали на честь священника

Опубліковано:
Любомир Зубач

У модульному містечку “Маріяполіс”, яке розташоване на Сихові, народився хлопчик — Андрійко. Його назвали на честь священника зі згромадження отців Селезіан, який опікується містечком для тимчасово переселених українців.

Сім’я Андрійка втекли до Львова з міста Лиман, що знаходиться на Донеччині. У новонародженого є ще двоє братиків і сестричка.

“Соціальні служби міста допомагають цій сім’ї. Як тільки мама повернулась з пологового будинку, ми надали усе необхідне для дитини – памперси, гігієнічні засоби, пляшечки, коляску та інші речі. Батько хлопчика працює в одній із військових частин, де допомагає військовим”, – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

До слова, загалом у трьох модульних містечках, що функціонують у Львові, зараз мешкає близько двох десятків багатодітних родин. У п’яти сімей — п’ятеро та більше дітей. В загальному у всіх модульних містечках міста живе 300 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хочеться, щоб люди не купували проросійської косметики”: як жінка з Бучі перенесла свій бізнес на Новий Львів.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ