“Хочеться, щоб люди не купували проросійської косметики”: як жінка з Бучі перенесла свій бізнес на Новий Львів

Опубліковано:

Інна Скаржинська – власниця косметичного бренду “VESNA”. До 24 лютого жінка виготовляла косметику в Бучі. Але з приходом окупантів у її рідне місто, пані Інні, разом з сім’єю, довелось шукати прихисток в іншій частині України. Нову домівку та простір для введення власної справи бучанці знайшли на Новому Львові, більше про їхнє життя і роботу в Сихівському районі – в новому матеріалі “Сихів.Медіа”.

Косметичному бренду “VESNA” вже 7 років. За словами пані Інни, все почалось тоді, коли в однієї з її дітей виявили атопічний дерматит. Ніяке дерматологічне лікування не допомагало. Пані Інна почала більше вивчати шкіру, шукати розв’язання проблеми. Спочатку просто варила домашнє мило, а потім перейшла на інші засоби. Поступово ініціатива матері переросла у сімейний бізнес.

Увесь прибуток зосереджувався на продажу косметики у Бучі та Києві. Товар продавався й закордоном. У Львові також функціонували крамниці.

Війна увірвалась у життя Інни Скаржинської раптово і змінила ситуацію вщент. Після деокупації, пані Інна повернулась до Бучі. Те, що вона побачила, дуже її вразило. Окупанти розгромили й розікрали лабораторію, офіс і крамниці. Інні терміново потрібно було робити вибір: або залишатись в місті й ризикувати життям, або переїхати у Львів.

В Сихівський район пані Інна з сім’єю потрапили випадково. За кілька днів знайшли приміщення в оренду на вул. Угорській, яке сім’я розділила на 2 частини: лабораторію і невелику крамничку. Це було певним полегшенням, але й водночас складний період не закінчився. Пані Інні потрібно було й далі працювати, бо багато зв’язків розірвались, а бізнес тримався лише на магазинах у Львові.

В складній ситуації сім’ї допомогла чуйність сихівчан, яку висловили у перші дні переїзду Інни. Жителі Сихова без вагань підтримали косметичний бренд.

“Я вражена. Ми знайшли тут багато друзів. Коли люди дізнались, що ми тут, на Угорській, то одразу приходили до нашої крамниці, купляли товар або ж просто підтримували словом. Я їм за це дуже вдячна, бо, без перебільшень, лише завдяки їхньої допомоги нам вдалось витримати життєві труднощі”, – розповіла пані Інна.

Окрім цього, працівники “VESNA” займаються волонтерською діяльністю, а саме збирають фронтові набори: мазь загоювальну і крем для рук. І тут не обійшлось без сихівчан, які охоче допомагали у розфасовці продукту і перевезені його на фронт.

Пані Інна завжди хотіла, щоб людина і природа стала одним цілим. Коли людина в гармонії з природою, то вона стає спокійнішою, добрішою, кращою. Але переживши сумні події, пані Інна зрозуміла, що потрібно ставити інші цілі в житті. Варто рятувати світ від байдужості, зла, агресії і яким чином це зробити косметичним брендом, вона поки не знає.

“Хочеться, щоб ніхто більше не купував проросійської косметики. Зараз, навіть в Україні, залишається багато таких брендів. Було б набагато краще, якби люди звертали увагу на український продукт. Попит на українське має збільшуватись, бо так він принесе користь і покупцям, і виробникам, і допоможе швидше відбудувати державу” – додає Інна Скаржинська.

Зовсім скоро компанія “VESNA” переїжджає у нове місце – в Залізничний район. Пані Інна ніколи не забуде про моторошні події, які спіткнулись їй у житті, але й пам’ятатиме доброту і розуміння сихівчан, які виручили її у найбільш болючий період.

Розвиваймо українську косметику разом!

Марта Костирко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Церква Пресвятої Трійці на Сихові матиме власну 3D-модель.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ