“Найголовніше – маємо озеленення і надію на розвиток цієї ділянки в майбутньому,” – біля церкви на Пасічній висадили нові дерева

Опубліковано:
Фото: Olena Dynko

У березні минулого року на вул. Пасічній, 169, незаконно видалили зелені насадження в зеленій зоні поруч з церквою. Після численних перемовин, представники церкви не виконали обіцянки і своїх дерев не висадили, тому дерева купили за кошти ініціативної групи, яка опікується створенням скверу. Детальніше про конфлікт, читайте далі.

Нагадаємо, що 22 березня 2023 року на території парафії святої великомучениці Катерини ПЦУ, що на вул. Пасічна, 169, незаконно видалили зелені насадження в зеленій зоні поруч з церквою. Мешканці навколишніх будинків протягом року боролися з незаконною видаленням насаджень.

Після виїзного засідання депутатської комісії законності та екології спільно з представниками міста, яке відбулося 30 березня 2023 року, щодо цього інциденту, представники мерії та члени депутатських комісій зобов’язали церкву відновити 4 знищені дерева, узгодивши місце їх висадження з управлінням екології та районною адміністрацією. 

Проте цього так і не відбулося. Саме тому мешканці взяли справу у свої руки та висадили саджанці в межах акції “Подаруй місту дерево”.

“Привезли і висадили саджанці силами та засобами управління екології ЛМР та Сихівської районної адміністрації по програмі “Подаруй місту дерево”. 

Найголовніше – маємо озеленення і надію на розвиток цієї ділянки в майбутньому. Депутати міської ради підтримали нашу петицію і проголосували її. Далі продовжується процедура узаконення ділянки під озеленення.”

Олена Дунко

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подаруй місту дерево: у Сихівському районі планують висадити 13 нових дерев

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ