Церкву на Пасічній зобов’язали відновити ділянку та засадити новими деревами

Опубліковано:
Олена Динько

Вчора, 30 березня, в Сихівському районі відбулось виїзне засідання депутатської комісії законності та екології спільно з представниками міста щодо незаконно викорчуваних дерев на вул. Пасічній. За підсумками зустрічі парафію святої великомучениці Катерини ПЦУ зобов’язали відновити ділянку і висадити нові дерева до 16 квітня.

Представники мерії та члени депутатських комісій ознайомилися з обставинами вирубування дерев на ділянці, вислухали коментарі усіх присутніх і на основі цього депутати проголосували такі рішення:

  • Зобов’язати церкву узгоджувати усі свої дії з благоустрою території з районною адміністрацією
  • Зобов’язати церкву відновити 4 знищених дерева до 16 квітня, узгодивши місце їх висадження з управлінням екології та районною адміністрацією
  • Зобов’язати церкву вирівняти ґрунтове покриття ділянки, де були викорчувані дерева
  • Зобов’язати Управління екології провести інвентаризацію дерев навколо церкви.

“Ми висаджуємо вже дорослі дерева. Тут вже були дорослі дерева. Тому представники церкви повинні висадити такі ж. Вони вартісні. Вартість саджанця – 5-6 тисяч гривень, а роботи з посадки, транспортування це також додаткові кошти і зазвичай вони становлять таку ж ціну, як і вартість саджанця. Рекомендуємо садити тут декоративні дерева, адже це близько до дороги”, – прокоментувала керівниця управління екології ЛМР Галина Микітчак.

За словами голови депутатської комісії законності Уляна Пак, відновлення пошкодженої території має відбуватися силами та коштом церкви. У випадку, якщо парафія не виконає посталених зобов’язань, депутатські комісії з представниками мерії знову будуть виїжджати на об’єкт і реагувати.

Нагадаємо, 22 березня на вул. Пасічній, 169 незаконно видалили зелені насадження в зеленій зоні поруч з церквою. Аби врятувати територію, сихівчанка створила петицію з закликом до міста облаштувати сквер на цього місці сквер. Донедавна ця територія слугувала прогулянковою і відпочинковою зоною, а тепер ця локація є недоглянутою та захаращеною будівельним сміттям. Підписати петицію можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поруч з церквою на вулиці Пасічній викорчували кущі, дерева та пеньки.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ