На виставці про безпородних собак розкажуть історію Джетти, яка отруїлась в сихівському парку

Опубліковано:
Pet-Friendly

19 серпня в парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького проведуть захід для домашніх улюбленців та їх господарів ПростоПес – не просто друг: виставка безпородних собак. На події відвідувачів чекатимуть конкурси, секція з прилаштуванням тварин, а також виставка, де розкажуть про собаку Джетту, яка загинула після отруєння в парку імені Іванна Павла ІІ.

Dog-Friendly City – ініціатива, яка з 2014 року дбала про добробут собак у Львові, а з початку війни присвятила весь свій час допомозі тваринам у біді в інших регіонах. Організація повертається до роботи у Львові та області в оновленому складі і в статусі офіційно зареєстрованої організації. Третя виставка безпородних собак “ПростоПес – не просто друг”, яка відбудеться 19 серпня у Львові в Міжнародний день безпритульних тварин.

На відвідувачів заходу чекатимуть:

  • конкурси для щасливих власників безпородних чотирилапих від Тренувальний центр для собак Супер Пес. Для участі потрібна реєстрація за посиланням.
  • секція з прилаштування собак, а саме фотовиставка песиків, які вже дуже довго очікують на свої нові сім’ї
  • ярмарок товарів для тварин
  • додаткові спеціальні активності на користь чотирилапим

Також на “ПростоПес – не просто друг” буде стенд присвячений собаці Джетті, яка загинула навесні цього року отруївшись під час прогулянки в парку Івана Павла ІІ. За життя хвостатого боролись добу, всі ознаки і симптоми отруєння протитуберкульозними таблетками. Зазначимо, що власниця собаки звернулась до правоохоронців та написала заяву.

Захід триватиме з 13:00 до 18:00 на майданчику для вигулу собак ГуляйПоле у парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Власниці постраждалих собак від догхантерів написали заяви в поліцію.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ