На Сихові спечуть 35-метрову піцу

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Цими вихідними, 9 та 10 жовтня, для сихівчан відбудеться родинний фестиваль на площі перед Центром Довженка. Ярмарка, випікання рекордної піци та багато забав для дітей – все це на Сихівській РОДИНАfest.

Організатори обіцяють food-зону, handmade-ярмарок, розваги та майстеркласи для дітей  та дорослих, квести для усієї сім‘ї, відпочинкову зону, надувні батути та гірки, веломобілі, аквагрим, солодка вата, ігрова зона з настільними іграми, спортивні ігри, футбольні майстеркласи, флорбол, концертна програма і флешмоби.

Також на святі планують побити рекорд по випіканню найдовшої піци! У суботу на площі спечуть 35-метрову піцу та безкоштовно пригощатимуть нею сихівчан, які прийдуть підтримати піцейоло.

Хочемо започаткувати на Сихові таку традицію збиратися на фестивалі – об’єднувати сім’ї, родини, друзів для того, щоб спільно провести час разом і дати приклад своїм діткам як це можна робити. В нас будуть різноманітні виступи шкіл по танцю, по співу, тому чекаємо всіх сихівчан і запрошуємо долучитися.” – коментує організаторка свята.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчан на дводенному тренінгу навчатимуть якісно розробляти проєкти.

Сихів Медіа