Сихівчан на дводенному тренінгу навчатимуть якісно розробляти проєкти

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

Безкоштовні тренінги від команди Сихів.Медіа повертаються! ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” та “Сихів Медіа” запрошують сихівчан на дводенний тренінг  розробки власних проєктів у сфері соціального розвитку та проєктного менеджменту. Участь безкоштовна, проте необхідна попередня реєстрація за посиланням.

Навчання проходитиме в WIKI Бібліотеці що на проспекті Червоної Калини, 58, у суботу, 9 жовтня, з 11:00 до 17:00 та у неділю, 10 жовтня, з 11:00 до 14:00. Через карантинні обмеження кількість місць обмежена до 20 осіб, тому встигни зареєструватись за посиланням! 

«Ми організовуємо тренінг, щоб  підсилити зацікавленість місцевих громадських активістів та активних мешканців в розвитку Сихова. Маємо позитивний досвід, як реалізації проєктів, так і залучення людей до нашої діяльності надалі. Тренінг відбуватиметься за методикою Британської ради, яку ми  адаптували під реалії розвитку таких районів як Сихів», — розповідає голова громадської організації «Інститут суспільних Ініціатив» Тарас Репицький.

Чому потрібно відвідати тренінг?

  • ви отримаєте базові знання з проєктного менеджменту;
  • проаналізуєте потреби вашої громади і шляхи впливу на них;
  • дізнаєтесь, що таке проєкт соціальної дії;
  • які є можливості фінансування ваших ідей;
  • проведете цікаво та насичено свої вихідні.

До слова, за результатам тренінгу, учасники отримають сертифікати. Проєкти, які учасники розроблять після модерації зможуть взяти участь в конкурсі проєктів на отримання дофінансування на суму 15 000 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не проґав можливість зробити шпаківню своїми руками!

Сихів Медіа