На Сихові з’явиться новий майданчик для вигулу собак

Опубліковано:
Андрій Маринюк

В Сихівському районі, а саме на межі парку Івана Павла ІІ поруч з молитовним домом “Голгофа”, облаштують новий майданчик для вигулу домашніх улюбленців. Про нову ініціативу розповів заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач.

Раніше на цій території працював мотузяний парк, куди проходили займатися діти та дорослі, проте орендарі території не продовжили договір з Львівською міською радою. Наразі управління архітектури уже розпочало працювати на проєктом майданчика.

Питання створення майданчика для вигулу домашніх улюбленців на Сихові з’явилось давно, ще з 2019 року у Львові діє програма створення інфраструктури для вигулу собак. До 2023-го в місті мали облаштувати не менше 15 вигульних майданчиків, але збудували лише 2.

“Були передбачені місця для будівництва майданчиків, близько 50. Одне з таких місць було заплановано поруч з московською церквою, яка була на Сихові, але тепер там запланували збудувати церкву. Якщо забираєте місце, де мав бути майданчик, то дайте інше, де його можна зробити. Насправді процес з майданчиком активізувався тільки після мого запиту в ЛМР, який відправили в понеділок”, – поділився головний редактор інтернет-журналу “My dog” Андрій Маринюк.

Відповідальним за облаштування майданчика буде ЛКП “Зелений Львів”, оскільки локація знаходиться на території парку. Любомир Зубач також зазначив, що місто звертатиметься до депутатів з проханням виділити кошти на реалізацію проєкту. Попередньо заплановано, що майданчик для вигулу собак запрацює восени.

“Визначились із локацією для нового майданчика для вигулу собак у Сихівському районі. У парку Івана Павла Другого. Місце позначив на карті. Це там, де колись був мотузяний парк. Сихівчани знають. З переліку, який мали, цю локацію визначили найкращою. Це близько до багатоповерхової забудови, а отже, доступно й мало б бути зручно для власників чотирилапих”, – прокоментував Любомир Зубач, заступник міського голови Львова з містобудування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові створили петицію про реконструкцію дитячого майданчика.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ