На Сихові створили петицію про реконструкцію дитячого майданчика

Опубліковано:

Сихівчанка Галина Войтович зареєструвала електронну петицію щодо встановлення додаткових елементів (гірок, тунелів і т.д.) на дитячому майданчику, який знаходиться на проспекті Червоної Калини, 62. Підписати петицію можна за посиланням.

Дитячий майданчик біля ТЦ “Інтерсіті” був одним із найбільших в районі, сюди щодня приходили сотні дітей. Батьки відзначають, що ця локація була найкраща, проте ігровий комплекс потребував постійного догляду та ремонту.

Авторка петиції зазначає, що сихівчани неодноразово звертались на Гарячу лінію міста щодо ремонту окремих елементів. Проте, працівники ЛПК “Під Зуброю” демонтували великий майданчик для всіх вікових груп дітей, причиною цього була аварійність майданчика. Натомість комунальники встановили комплекс з трьома гірками.

Жінка закликає мешканців Сихівського району підтримати е-звернення, а владу міста встановити додаткові елементи або відновити попередній майданчик.

Станом на сьогодні, 12 червня, петиція зібрала 102 голоси з необхідних 500 для розгляду її депутатами Львівської міської ради. На збір голосів у львів’ян є ще 42 дні. Доєднатись до ініціативи та проголосувати можна за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський “Розсадник” запрошує приєднатись до городних воркшопів

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ