На Сихові відкриють Першу молодіжну лабораторію

Опубліковано:
Lviv Open Lab

Цієї п’ятниці, 3 березня, в інноваційному просторі Lviv Open Lab відбудеться офіційне відкриття Першої молодіжної лабораторії. Простір функціонувати на проспекті Червоної Калини, 58, на відкриття запрошують усіх охочих. Перша молодіжна лабораторія стане місцем, де молодь зможе практикувати науку та мати постійний доступ до проведення хімічних експериментів під пильним наставництвом науковців. 

О 14:00 відбудеться офіційне відкриття, о 14:30 молодь продемонструє хімічні досліди для всіх охочих. Після офіційної частини, о 15:00 гостям проведуть екскурсію лабораторією та частуватимуть незвичними хімічними смаколиками.  

“Унікальність Першої молодіжної лабораторії полягає у тому, що тут є професійні прилади: аналітичні ваги, водяна баня, реактиви та обладнання, яке використовують не тільки в шкільних лабораторіях, а й науково-дослідницьких. Усі прилади повністю забезпечують ергономіку та безпеку проведення хімічних експериментів. Першу молодіжну лабораторію організатори створили майже за пів року. Для її відкриття залучали грантові та міські кошти. Загалом ця сума склала 600 тисяч грн”, – розповіли в Lviv Open Lab.

Відвідування лабораторії для школярів та студентів є безкоштовною. В просторі планують, що молодь реалізовуватиме тут проєктну роботу з визначення якості води, косметичної хімії, екологічної ситуації, переробки побутових відходів. Також в Першій молодіжній лабораторії чекають школярів та студентів з власними ідеями.

“Фактично ми хочемо, аби ця лабораторія стала осередком не тільки для проведення учнівських робіт, а й місцем, де кожен учень міг прийти й провести проєктну роботу за допомогою справжнього аналітичного обладнання, якого немає в простих шкільних лабораторіях”, – розповів резидент лабораторії, хімік Микола Лехновський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В сихівському “Центрі води” провели першу екскурсію для школярів. Фото

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ