На Сихові відкрили молодіжний центр Young Dovzhenko

Опубліковано:

Вчора, 21 червня, в Центрі Довженка, просп. Червоної Калини, 81, запрацював новий центр для молоді “Young Dovzhenko” . Тепер усі охочі сихівчани зможуть зайнятись різними цікавими активностями, які пропонують координатори проєкту.

Окрім доступу до коворкінгу, львів’яни матимуть змогу відвідуватимуть лекції з відомими людьми, книжкові та дебатні клуби. Також в “Young Dovzhenko” навчатимуть, як ефективно управляти проєктами, розкажуть, що таке соціальне підприємництво та що потрібно, аби ним займатись.

Спікери центру навчатимуть молодь, як правильно писати гранти, та проведуть конкурс на найкращий проєкт із фінансовою винагородою на його втілення.

“Головне завдання запуску нашого центру – це зміцнення згуртованості, національної солідарності та зменшення вразливості внутрішньо переміщеної молоді. Ми підготували цікаві заходи, про які будемо повідомляти у наших соцмережах, і кожен
охочий зможе долучитися до тієї події, яка їй до вподоби”, – коментує координаторка “Young Dovzhenko” Андріана Іванишин.

До слова, цього тижня у Центрі Довженка запрацював мистецький клуб для дітей-переселенців. Мета проєкту – допомогти малечі полегшити біль жахливих спогадів через мистецтво, спілкуватися та творити щось нове.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В парку Залізна вода безкоштовно навчать виготовляти вуличні меблі.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ