В Центрі Довженка запрацює мистецький клуб для дітей-переселенців

Опубліковано:
Lviv Dovzhenko Center

У понеділок, 20 червня, на проспекті Червоної Калини запрацює мистецький клуб для дітей, що вимушено покинули рідні домівки через війну. Навчатись в мистецькому клубі зможуть діти віком від 6 до 14 років, які братимуть участь в заняттях з дизайну, музики та театру. Для відвідування занять необхідна попередня реєстрація за посиланням.

Ціль цього проєкту — допомогти дітям-переселенцям полегшити біль жахливих спогадів, спілкуватися та творити щось нове, зцілюватися через мистецтво. Заняття для дітей та підлітків проводитимуть на проспекті Червоної Калини, 58.

На малечу віком від 4 років чекатиме заняття “Бавимося у мистецтво”. Тривалість кожного уроку —  45 хвилин. Також на базі клубу діятиме “Майстерня щастя” — психологічна підтримка у форматі лекцій для дорослих та підлітків. Також функціонуватиме мистецький кінозал для перегляду як загальновідомих кіношедеврів, так і більш артхаусних стрічок.

Окрім цього, батьки зможуть залишити дитину в осередку, де можна читати книги від видавництва “Старого Лева” та гратися іграшками українських виробників.

Організаторами клубу є ГО “Смарт Освіта” та Школа мистецтв вільних та небайдужих за фінансової підтримки WeWorld International. Усі заняття та активності в сихівському мистецькому клубі безкоштовні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовні табори для дітей на Сихові. Адреси.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ