На Сихові відбувся тренінг в рамках проєкту “Почни!” для дружин та матерів загиблих захисників

Опубліковано:
Фото: ГО “Ярій”

У суботу, 13 січня, в стінах Львівської духовної семінарії Святого Духа, що на вулиці Хуторівка, 35, відбувся тренінг з проєкту “Почни!”, де дружини та матері, які втратили своїх чоловіків чи синів на війні обговорювали втрату, спогади про близьку людину та ділилися власним досвідом.

Учасниці проєкту під керівництвом тренера о. Ігоря Бойка, ректора духовної семінарії обговорили тему “Стосунки у родині після втрати”.

“Вважаю, що це є дуже важливо, щоб люди не залишалися сам на сам зі своїм болем, щоб люди мали нагоду знайти таке місце, де вони можуть говорити про свій біль, про свою втрату, про свої емоції, про все, їх що переповнює.”

духівник та ректор Львівської духовної семінарії Святого Духа о. Ігор Бойко

Ця ініціатива виявилася не лише можливістю обговорити складні питання, а й знайти підтримку та розуміння серед учасниць. 

“Все це є зцілюючий досвід, тому було запропоновано 6 таких зустрічей, які допоможуть людям перейти через цей процес горювання. На початку всі є зранені , але ціль таких зустрічей – стати зраненими цілителями інших.”

о. Ігор Бойко

Основна мета проєкту “Почни” – створити комфортне середовище, де дружини загиблих захисників, можуть відновити смій ментальний стан та навчитися ефективно планувати свої доходи та видатки, використовувати здобуті на тренінгах знання для реалізації бізнес-ідеї.

Проєкт, реалізовується на території Львівської області. Більшість активностей проводиться у Львові. В межах проєкту учасниці мають можливість працювати з психологинею та арттерапевткою, карʼєрним радником, та юристами для запуску власного бізнесу. “Почни” створено жінками для жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовим у Львові пропонують безкоштовні абонементи у фітнес-клуби

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ