На Сихові відбулась Екуменічна молитва за Україну

Опубліковано:
Фото: Іванка Малиновська

В день 2 річниці повномасштабного вторгнення росії проти України на Сихові відбулась Екуменічна молитва за Україну. Близько 1500 людей обʼєдналися для молитви за мир та перемогу України. Подія відбулась в церкві “Голгофа”, що на вул. Гориня 2а.

Були присутні представники різних християнських конфесій: католики, протестанти та месіанські євреї. Спільно вони співали пісні прослави, молились за військових та їх сім’ї, а також  слухали настанови від отців і пасторів. 

“Ми хочемо, щоб люди молились не раз в тиждень, а кожен день, тому що запеклі бої йдуть щодня. Сьогодні ми з вами маємо можливість тут сидіти та прославляти Бога. Але в цей момент зараз гинуть хлопці. Ми маємо молитись постійно”.  

Капелан 111-ї бригади Євген Глиняний звернувся до присутніх

Подію спільно організували християнські спільноти Львова: Об’єднання молодіжних католицьких спільнот “Покликані служити”, Об’єднання католицьких спільнот “ОКС”,  Церква “Нове творіння”, Церква “Нове покоління”, Церква “Джерело життя”, Церква “Новий Заповіт”, Львівська єврейська месіанська громада, Молодіжна комісія УГКЦ та Логос.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтерський центр “IDEYA” у Львові: робота зсередини

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ