Опалювальний сезон у Львові розпочнеться наступного тижня

Опубліковано:
biz.today.ua

З понеділка, 14 листопада, у Львові планують розпочати опалювальний сезон для містян. Тоді як від вчора, 7 листопада, в місті офіційно стартував опалювальний сезон для бюджетних установ – шкіл, садочків, лікарень, поліклінік, установ культури. Про це розповів директор департаменту ЖКГ ЛМР Олександр Одинець.

В рамках підготовки до опалювального сезону, який розпочнеться за умови середньодобовою температури +8° та нижче впродовж трьох днів, у Львові замінили 6 км теплових мереж на попередньо ізольовані труби, провели ремонт у котельнях, реконструкцію котлів на ТЕЦ-1, промили і обстежили внутрішньобудинкові системи опалення та ін.

“Ми моніторимо температуру, отримуємо дані від Гідрометцентру, моніторимо скарги мешканців на гарячій лінії, але всім нагадуємо, що ми живемо в особливий час, коли нам треба поставитись з розумінням до того, що ресурс треба економити”, – зазначив Олександр Одинець.

Також директор департаменту ЖКГ зазначив, що у випадку відсутності газу і електроенергії, обігрів міських будинків забезпечуватимуть завдяки буржуйкам – металевим печам. На сьогодні близько 700 печей встановлено в найпростіших укриттях багатоквартирних будинків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто повертатиме львів’янам 50% вартості генераторів, які забезпечуватимуть потреби багатоповерхівок.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ