На Сихові цьогоріч зріжуть більше дерев, ніж зазвичай

Опубліковано:

Щорічно в львівських парках, зокрема, сихівських вирізають аварійні дерева, які становлять загрозу для місцевих, які гуляють в зелених зонах. За словами керівниці управління екології ЛМР Олександри Сладкової в коментарі ресурсу Твоє Місто, цього року у Львові видалять більше аварійних дерев, аніж в попередні роки.

Наразі в Сихівському районі роботи з видалення аварійних дерев проводять в парку Івана Павла ІІ та на вул. Трильовського. Роботи проводять на основі актів, які підписало управління екології та природних ресурсів ЛМР.

“У парках працюють виключно згідно з актами. Ті дерева відповідають всім критеріях аварійності. Крім того, на одному гектарі землі у парку росте мінімум 100 дерев. Так, наприклад, у парку Івана Франка у Львові на гектар припадає приблизно 110 дерев, хоча він досить розріджений, а в парку Івана Павла – 95 гектарів, тобто орієнтовно 9 500, і від того, що там зрізали 30, для парку вцілому нічого не змінюється. Ми відбираємо гірші з гірших,” – прокоментувала керівниця управління екології ЛМР.

На збільшення кількості дерев, які цьогоріч зріжуть, вплинуло виділення достатньої кількості коштів для проведення робіт, водночас ті дерева, які ще можна укріпити, – рятують. За словами Олександри Сладкової, минулоріч у Львові під час буревіїв впало 700 дерев, які опісля рік ліквідовували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Сихівському районі проведуть реконструкцію тролейбусних ліній.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ