В Сихівському районі проведуть реконструкцію тролейбусних ліній

Опубліковано:
galnet

ЛКП “Львівавтодор” оголосив тендер щодо капітального ремонту інфраструктури львівського громадського транспорту, тобто реконструкцію трьох тролейбусних ліній. Про тендер розповіли на сайті Львівської міської ради.

Згідно з тендером, передбачено реконструювати тролейбусні ліній на вул. Стрийській (від вул. Франка до вул. Наукової), на вул.Тролейбусній (від вул. Володимира Великого до вул. Наукової), на вул. Зеленій (від вул. Липова Алея до вул. Луганської).

Ремонтні роботи передбачають демонтаж існуючих опор та елементів контактної мережі; влаштування фундаменту для нових опор контактної мережі включно з улаштуванням кабельних вводів для кабелів освітлення; встановлення нових опор контактної мережі; реконструкцію контактної мережі (заміна контактного проводу, ізоляції, арматури, елементів підвіски, спеціальних деталей тощо). Також в рамках договору переможець забезпечуватиме прийом виконаних робіт; впровадження експлуатаційних та приймально-здавальних випробувань; введення в експлуатування завершених об’єктів та усунення дефектів під час гарантійного періоду.

Заявки на участь в тендері приймають до 11 жовтня 2022 року. Після цього відбудеться відкриття тендерних пропозицій, їхнє вивчення та вибір переможця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівчани отримають нове укриття.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ