На Сихові чадним газом отруїлись 6 людей

Опубліковано:
Depositphotos

Вранці 17 листопада на Сихові отруїлись шестеро осіб, двох з них госпіталізували в обласну клінічну лікарню. Про інцидент, обставини якого наразі з’ясовують, повідомили на сайті Львівської міської ради.

Чадним газом сьогодні вранці отруїлись 6 людей, з них двох – 33-річного чоловіка та 58-річну жінку госпіталізували.

Львівська міська рада закликає львів’ян дотримуватись правил безпеки користування газовим та пічним опаленням, й не легковажити своїм здоров’ям та життям. Основною вимогою є притік свіжого повітря у приміщення, де є прилади для опалення – через вікно, двері та вентиляційний канал, в якому має бути відповідна тяга, щоб відпрацьовані гази виходили в атмосферу.

Там, де встановлені прилади з димовідводом продуктів згоряння в комин – тобто газові коти чи колонки тощо, комин також має бути чистим. І в жодному разі в таких приміщеннях не може бути електричних вентиляторів. Якщо одне з таких правил недотримане, то у приміщенні починає утворюватися чадний газ.

Нагадаємо, що під час усіх нещасних випадків, пов’язаних із використанням газу (вибух, пожежа, отруєння), слід зателефонувати в одну з міських служб: швидку допомогу — 103, пожежну — 101, газову — 104, поліцію — 102. Будь-яка з цих служб повідомить решту, і вони прибудуть на місце події.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Очне навчання та пункти обігріву: які рішення щодо шкіл прийняло місто.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ