Очне навчання та пункти обігріву: які рішення щодо шкіл прийняло місто

Опубліковано:

Завтра, 17 листопада, у Львові відновлять повноцінний навчальний процес у школах, який у зв’язку з вчорашнім ракетним обстрілом тимчасово перевели в онлайн формат. Про це на брифінгу повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Сьогодні, 16 листопада, львівські садки і школи працюють у режимі робочих груп. Формат роботи чергових груп запровадили для батьків, які не матимуть з ким залишити дітей.

“Я маю інформацію, яка не сподобається дітям: завтра – до школи. Я впевнений, якби зараз ми провели голосування, то діти б проголосували за дистанційне навчання. Але треба використовувати кожен день для навчання”, – заявив Андрій Садовий.

Також керівник управління освіти ЛМР Андрій Закалюк, у коментарі онлайн-виданню “Твоє Місто”, розповів, що для 95% шкіл Львова уже закупили генератори та “буржуйки”, тому у випадку надзвичайних ситуацій ці навчальні заклади використовуватимуть для роботи пунктів обігріву. За словами чиновника, є лише кілька шкіл, де технічно встановити їх немає можливості.

“Буржуйки” у школах встановили переважно в укриттях, підвалах. Кожну піч перед встановленням тестували. Наразі використовувала її лише одна школа, коли були проблеми із електроенергією”, – зазначив Андрій Закалюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівські шкільні ліги обрали своїх тварин. Які антарктичні тварини з’являться на емблемах.

Сихів Медіа