На сихівські озера чекають зміни: депутати виділили 1 150 000 гривень на покращення

Опубліковано:

Сьогодні, 27 квітня, львівські депутати на сесії міськради прийняли ряд рішень щодо міських зелених зон та водойм, зокрема постановили покращити технічний стан та благоустрій трьох ставів Сихівського району. На роботи на вул. Рахівській, Райдужній та Тернопільській виділили понад мільйон гривень.

Згідно з рішенням депутатів Львівської міської ради, на покращення технічного стану та благоустрою водойм, розташованих на вул. Рахівській та вул. Райдужній, виділять 1 000 000 гривень, а на покращення водойми на вул. Тернопільській – 150 000 гривень. 

Роботи проводитиме переможець процедури закупівлі, а розпорядником коштів є Сихівська районна адміністрація. 

Зазначимо, що водойми в Козельниках мають рекреаційне призначенням з вільним доступом до них, проте їх неможливо використовувати для відпочинку та розваг. Вода в ставах сильнозамулена та дуже засмічена, а прибережна смуга, як і загальна оцінка екологічного стану,  незадовільна. Тоді як стан озера на вул. Тернопільській, що на Новому Львові, за паспортом одинадцятилітньої давнини, зазначається, як задовільний. Проте ставок є сильнозамуленим, дуже засміченим, а стан прибережної зони незадовільний.

“Нарешті те, над чим ми працювали роками дає свій результат, проте попереду ще багато роботи, необхідно не лише оновити паспорти усім водоймам Сихівського району, але й привести їх до задовільного стану. Одне з завдань “Сихів Медіа” – впливати на відновлення та створення нових місць для відпочинку в районі, ми вважаємо, що найкраще це роботи з його мешканцями даючи їм механізми та інструменти впливу на життя району”, – прокоментував Тарас Репицький, депутат ЛМР та співзасновник “Сихів Медіа”.

Отримати кошти на покращення водойм вдалось, зокрема, і завдяки роботі ГО “Сихів Медіа”, адже протягом останніх років наша громадська організація неодноразово писала запити щодо водойм району, звертала увагу на відсутність актуальних паспортів для ставів та комунікувала з представниками влади і сихівчанами. За час нашої активної роботи над висвітленням проблематики водойм Сихівського району, ми реалізували інформаційний проєкт “Like Lake” – пізнай свою водойму”, головною метою якого була популяризації водойм. Більше про сихівські водойми та їхню проблематику можна прочитати за посиланням.

Додамо, що також депутати погодили паспортизацію водойм Львова за 180 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Щедрик”. Сихівчани організували безкоштовний кінопоказ для старшокласників.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ