На Стрийській забудовник закопує сміття в парку Архангела Михаїла

Опубліковано:
Любомир Зубач

Забудовник ЖК “Леополь Таун”, викидає великогабаритні відходи у ями в парку Архангела Михаїла. Про несанкціонований смітник на вулиці Стрийській розповів заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.

За його словами, будівельне сміття спочатку накопичують під вікнами мешканців, а потім його закопують у ями в парку.

“Це триває не день і не два. Було і не одне зауваження від міських комунальників. Тому змушений публічно звернутися до цього забудовника: зробіть насамперед послугу мешканцям своїх будинків, ну і містові заодно – припиніть діяти по-варварськи, приберіть свої Авгієві стайні.

Наголошу неприйнятний варіант – копати ями на території міського парку й у них загортати сміття. Це непорядно, неконструктивно, а ще за це передбачена відповідальність” – коментує Любомир Зубач.

Нагадаємо, що занедбаний парк на вул. Стрийській, площею 4,1917 га, вже давно потребує ремонту. Після перемоги України у війні, мерія планує перетворити парк на новий комфортний куточок з мальовничим озером, сонячною галявиною, пішохідною алеєю, дитячими і спортивними майданчиками. Більше про це можна прочитати за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський район – стихійне звалище?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ