На Стрийській планують збудувати ще один житловий квартал. Візуалізація

Опубліковано:
Твоє місто

Поруч зі стадіоном “Арена Львів”, на вул. Стрийській, 129, збудують нову школу і прилеглий до неї дитсадок. Раніше на цьому місці пропонували звести житловий квартал, але мер міста Андрій Садовий відхилив таку пропозицію. Однак, з появою навчальних закладів рішення може змінитись.

Проєкт будівництва школи та дитсадка затвердили на засіданні комісії архітектури, містобудування й охорони історичного середовища ЛМР, що відбулась 10 серпня. Про це онлайн-ресурсу “Твоє місто” розповів депутат ЛМР, секретар Андріян Гутник. За його словами, на цій ділянці у спільній власності розташовані об’єкти нерухомого майна, які належать ТзОВ «Арена Хол» та ТзОВ «Лендбуд».

«Це частково зона Р1 – рекреаційна, а частково Г2 – громадська забудова. Так, спершу забудовник пропонував там звести житловий квартал, однак міський голова Львова Андрій Садовий на сесії ЛМР ветував відповідну ухвалу. Водночас за умови, що для міста на вул. Стрийській, 129 буде школа та дошкільний заклад, містобудівну документацію мають погодити. Рішення ще ухвалюватимуть депутати на пленарному засіданні», – коментує депутат.

Забудовник вже підготував ухвалу, де прописав той факт, що на території має бути школа, дитячий садок, спортивний майданчик, сквер тощо. Андріян Гутник додає, що приблизну кількість дітей, які зможуть відвідувати заклади освіти, можна буде визначити вже після повного укладення документації.

Наразі на відповідній території розташована пилорама, однак її винесуть за межі міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ставки на Козельниках, в які злили нафтопродукти, очищатимуть. Що відомо

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ