На Санта-Барбарі облаштують новий сквер

Опубліковано:
Карти Google

На проспекті Червоної Калини, 109 планують створити нову зелену зону, яка стане продовженням скверу Гідності. Рішення щодо створення нового сихівського скверу прийняли сьогодні, 21 вересня, під час комісії екології, природокористування та енергозбереження ЛМР.

Члени комісії внесли зміни до ухвали “Про затвердження переліку та меж скверів Сихівського району м. Львова”. Новий простір стане ще одним громадським місце, де сихівчани зможуть проводити час в районі.

“Разом з колегами-депутатами ми заслухали представника відділу управління земельних ресурсів департаменту містобудування та затвердили межі території на просп. Червоної Калини, 109, які пропонують створення там нового зеленого простору. Зауважу, за цією адресою – скандальна забудова. Ще наприкінці серпня виконавчий комітет Львівської міської ради скасував містобудівні умови та обмеження на даний об’єкт”, – зазначила Марія Чижишин, депутатка ЛМР.

Додамо, що конфлікт щодо використання ділянки на пр. Червоної Калини, 109 триває близько 10 років. Ще у 2013 році за цією адресою затвердили необхідні умови та обмеження на проєктування та будівництво чотириповерхового офісного центру. Проте після протестів мешканців мікрорайону виконком скасував наказ департаменту містобудування ЛМР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’янин закликає не опалювати під’їзди та горища цієї зими.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ