На Новому Львові облаштують смуги для велосипедистів

Опубліковано:
zaxid.net

Цьогоріч смуги для велосипедистів облаштують на вул. Козельницькій, що на Новому Львові. Про це розповіли в пресслужбі Львівської міської ради.

Раніше також було прийнято рішення про облаштування велосмуг на вулицях Литвиненка, Віденській, Панаса Мирного та Стуса. Таким чином, після відповідних робіт, весь Новий Львів буде покритий велоінфраструктурою.

На вул. Козельницькій велосмуги облаштують на ділянці від вул. Панаса Мирного до вул. Луганської. Роботи з облаштування велосмуг на вулицях Козельницькій, Литвиненка, Віденській, Панаса Мирного та Стуса  проводитимуть комплексно. І розпочнуть після того, як патрульна поліція погодить відповідні проєкти.

 «Це орієнтовно по 300 м в обидвох напрямах. Також тут облаштують і два велопереїзди – на перехрестях з вул. Чмоли та з вул. Панаса Мирного», –  зазначив керівник комунального відділу Сихівської районної адміністрації  Іван Залуцький.

Нові велосмуги з’єднають з існуючою велоінфраструктурою, збудованою в межах трамвайної колії на Сихові, та з велосмугами на просп. Червоної Калини – на ділянці від вул. Угорської до просп. Івана Павла ІІ.

У Сихівському районі велоінфраструктуру планують облаштувати і на вул. Луганській. Так, міська комісія з безпеки дорожнього руху прийняла рішення врахувати майбутні велосмуги при нанесенні дорожньої розмітки на з’їздах із шляхопроводу на просп. Червоної Калини.

«У перспективі тут будуть велосмуги. І зараз при влаштуванні з’їздів  маємо це врахувати. Відповідно, маємо все організувати таким чином, щоб у майбутньому тут можна було реалізувати велосмуги і при цьому не довелось демарковувати дорожню розмітку», – пояснив Іван Залуцький.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові провели фестиваль шкільної робототехніки «RoboTech».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ